הנוהג של מלווה בתשלום המלווה אדם לאירועים חברתיים או למקום אחר לצורך זוגיות נקרא לעתים קרובות היכרויות. מלווים בדרך כלל מפרסמים את זמינותם, התעריפים והשירותים שלהם על בסיס אישי, ולעתים מציעים גם סוגים שונים של מפגשים.

בממוצע, 1 מכל 3 אוסטרלים בנישואים, זוגיות או דה פקטו מוציא כסף על שירות ליווי מדי שנה, שהוא די נמוך בהשוואה לממוצע העולמי שבו 1 מכל 2 צפוי להוציא כסף על פעילות זו. ברור שהאוסטרלים מתביישים יותר בחייהם מחוץ לנישואים ולמערכות יחסים, בעוד שהמגמה העולמית הראתה תנועה מסוימת לקראת קבלה עם המטרוים המאמצים טרנדים במקום ללכת לפי המסורת. עם זאת, זה רק מדגיש עד כמה זוגות נשואים היו רוצים לחקור את תשוקותיהם המיניות מבלי להיקלע לעמדות מתפשרות שיפרקו תא משפחתי אוהב.

שירותי ליווי כמו Lux Escorts מספקים לאנשים קשר ישיר עקב דרישות השירות.

שירות ליווי הוא משהו שהרבה אנשים צריכים. אנחנו כאן כדי לעזור לך להגשים את החלומות שלך. אנו לומדים להכיר את הצרכים והדרישות שלך, על מנת להבטיח שנוכל לטפל במצבך במהירות וביעילות, ללא כל השלכות.

שירותי הליווי צוברים פופולריות הן בשווקים הבוגרים והן בשווקים המתפתחים. מחקר משנת 2016 מצא שבארצות הברית, רוב ה-WSWs (עובדות מין) עבדו בזנות פנימית (ובאינטרנט), בעוד שלמלווים גברים נטו יותר לעבוד בחוץ [Cawson P., Sanders J., Finch L., Ingham K. (2017) אלימות בעבודה מינית

עמדות ופרקטיקות. International Journal of Infectious Disease 49: 203-207](עמ' 203).

תַפְקִיד:

הליווי זמין בעיקר בתור ליווי, אך ניתן לשכור אותו בתור זונה כדי לספק שירותי מין תוך כדי יציאה פומבית עם הלקוח. ייתכן שיש מגש המופעל באמצעות מטבעות או מערכת כרטיסי ניקוב שבאמצעותם זונות יכולות להרוויח כסף בתעריף הרגיל של לקוחותיהן או לכל זמן 'מחורר'; מערכת כבוד כזו עושה דה-הומניזציה של נשים, אשר נתפסות בעיקר כמספקות טובות הנאה מיניות בתשלום או בלעדית

מלווה הוא אדם שנותן חברה, בדרך כלל לאנשים שמוצאים נחמה או חברות בנוכחות אחרים.

מלווים עושים מאמץ מודע לערוך פיקניקים וליצור קשרי ידידות קרובים עם הלקוחות שלהם, אבל עבור דוכן לילה לא מחויב מלווים לא מסתכנים באנרגיה רגשית רבה. https://sanfranciscobestmodels.com/post/sirenoro1980.php

הרחב על מושגים אלה במילים שלך:

טבעו של הליווי מובן באופן רופף – יש המאמינים שמלווים אינם יכולים להתאהב בלקוחות ולצאת איתם מכיוון שהם מקבלים תשלום עבור העבודה הרגשית שלהם או אפילו רואים את עצמם כזונות. ככל שהרעיונות מאחורי היכרויות מתפתחים- כך גם ההגדרה של המקצוע הזה.

שירותי ליווי הם כלי רכב נקיים לפרטיות אשר תוכננו במיוחד לתת מענה לצורכי מוגבלות חולים, נפוצים או לא שכיחים.

שירות הליווי משמש גם כדי להקל על משרות התלויות במילוי הפרט כמרכיב מרכזי בעבודתו.

מבחינת טבעו, שירות הליווי הוא דיסקרטי ולא מנומס ביחס לכל המעורבים. הם שומרים על סביבה מרגיעה לכל הנוגעים בדבר בשני הצדדים של מערכת היחסים.